1 hodnocení

THC-B Vape pen Mocca Coffee, 1 ml

Vaporizér Mocca Coffee vás zve na cestu nezapomenutelným senzorickým dobrodružstvím. Luxusní směs hluboké esence mocca kávy a 1 ml našeho prémiového extraktu THC-B zaručuje jedinečný zážitek. Toto opojné aroma THCB Mocca Coffee vám nabízí okamžité obohacení každodenního života. Vydejte se na objevnou cestu a získejte nový pohled na relaxaci a pohodu, které překračují běžné hranice.

 
 
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
479 Kč
Kategorie: THCB vape set
Hmotnost: 0.1 kg
Vape pen THC B Mocca Coffe
Novinka

THCB VAPE PEN MOCCA COFFE

Připravte se na jedinečnou senzorickou symfonii s naším THCB vaporizérem "Mocca Coffee", který nabíjí vaše smysly nejkvalitnějším konopným derivátem. Toto zařízení je mistrovským spojením hlubokého aroma mocca kávy a 1 ml našeho speciálně vybraného extraktu THC-B, garantující nepřekonatelný zážitek pro všechny vaše smysly.

Charakteristická vůně mocca kávy revitalizuje vaši náladu, přináší úlevu od běžného stresu, stimuluje kreativitu a pozitivně ovlivňuje chuť k jídlu. Dopřejte si tuto exkluzivní esenci a zažijte novou úroveň relaxace a spokojenosti, která vás úplně pohltí.

Co to je THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, představuje unikátní kanabinoid nalezený v konopí. Své specifické vlastnosti a účinky sdílí s dalšími známými kanabinoidy, avšak působí na endokanabinoidní systém těla svým vlastním způsobem. Jeho podrobný výzkum a pochopení unikátních efektů teprve začínají, což slibuje další fascinující objevy v oblasti jeho využití.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...