THCP-O vapovací set

THCP-O, nový průkopník ve světě kanabinoidů

THCP-O, jako nový hráč ve světě kanabinoidů, vám otevírá dveře k zážitkům, které překračují běžné vnímání konopných produktů.

Každý set zahrnuje vaporizér a cartridge, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen nejvyšší kvalitu a bezpečnost, ale také nezapomenutelné zážitky díky unikátním účinkům THCP-O. Prozkoumejte naši nabídku a objevte nový rozměr vapování, který kombinuje inovativní technologie s jedinečnými efekty THCP-O.

Vape THCPO AK 47
Novinka
649 Kč

Pokud hledáte něco, co nejen probudí vaše smysly do tanečního víru radosti, ale zároveň poskytne balzám pro vaši duši, přicházíme s lahodnou novinkou. THCPO Vape Pen s vůní...

4986
Vape THCPO Amnesia Haze
649 Kč

Pokud hledáte něco, co nejen probudí vaše smysly do tanečního víru radosti, ale zároveň poskytne balzám pro vaši duši, přicházíme s lahodnou novinkou. THCPO Vape Pen s vůní...

4988
Vape THCPO Mango
Novinka
649 Kč

Pokud hledáte něco, co nejen probudí vaše smysly do tanečního víru radosti, ale zároveň poskytne balzám pro vaši duši, přicházíme s lahodnou novinkou. THCPO Vape Pen s vůní...

4987
3 položek celkem

Co to je THCP-O?

THCP-O, neboli tetrahydrocannabiphorol, je vzrušujícím přírůstkem v rodině kanabinoidů, který se pyšní unikátními vlastnostmi a efekty. Na rozdíl od tradičního THC má THCP-O delší postranní řetězec, což může modifikovat jeho interakci s kanabinoidními receptory v lidském těle a ovlivnit jeho psychoaktivní a terapeutické účinky. 

Potenciální účinky THCP-O

Předběžné výzkumy ukazují, že THCP-O by mohl nabízet podobné psychoaktivní účinky jako THC, ale s potenciálně odlišnými dopady na bolest, vnímání a kognitivní funkce. Díky našim THCP-O vape setům můžete tyto účinky zkoumat bezpečně a pohodlně.

Bezpečnost a regulace

Vzhledem k tomu, že THCP-O je relativně nový kanabinoid, je důležité přistupovat k produktům obsahujícím tento kanabinoid s opatrností a dodržovat všechny platné právní předpisy a zdravotní doporučení.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...