THCB vape set

THC-B, nový hráč ve světě kanabinoidů, vám otevírá dveře k zážitkům, které překračují běžné vnímání konopných produktů.

Každý set zahrnuje vaporizér a cartridge, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly nejen nejvyšší kvalitu a bezpečnost, ale také nezapomenutelné zážitky díky unikátním účinkům THC-B. Prozkoumejte naši nabídku a objevte nový rozměr vapování, který kombinuje inovativní technologie s jedinečnými efekty THC-B.

Vape pen THC B Bubble gum
Tip
479 Kč

Vaporizér s esencí Bubble Gum představuje nepřekonatelný senzorický zážitek, v němž se sladká esence žvýkaček harmonicky mísí s 1 ml našeho prémiového extraktu THC-B. Toto...

2176
Vape pen THC B Chocolate Waffle
Novinka
479 Kč

Vaporizér Chocolate Waffle vás zve do světa nezapomenutelného senzorického dobrodružství. Luxusní směs bohaté čokoládové vaflové esence a 1 ml našeho exkluzivního extraktu THC-B...

4994
Vape pen THC B Mocca Coffe
Novinka
479 Kč

Vaporizér Mocca Coffee vás zve na cestu nezapomenutelným senzorickým dobrodružstvím. Luxusní směs hluboké esence mocca kávy a 1 ml našeho prémiového extraktu THC-B zaručuje...

4995
3 položek celkem

Co to je THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabutol, je vzrušujícím přírůstkem v rodině kanabinoidů, který se pyšní unikátními vlastnostmi a efekty. Na rozdíl od tradičního THC má THC-B butylový postranní řetězec, což může modifikovat jeho interakci s kanabinoidními receptory v lidském těle a ovlivnit jeho psychoaktivní a terapeutické účinky.

Potenciální účinky THC-B

Předběžné výzkumy ukazují, že THC-B by mohl nabízet podobné psychoaktivní účinky jako THC, ale s potenciálně odlišnými dopady na bolest, vnímání a cognitivní funkce. Díky našim THC-B vape setům můžete tyto účinky zkoumat bezpečně a pohodlně.

Bezpečnost a regulace

Vzhledem k tomu, že THC-B je relativně nový kanabinoid, je důležité přistupovat k produktům obsahujícím tento kanabinoid s opatrností a dodržovat všechny platné právní předpisy a zdravotní doporučení.

Vyzkoušejte naše THC-B vape sety a přesvědčte se sami o jedinečných vlastnostech a možnostech, které tento nový kanabinoid nabízí. Objevte, jak THC-B může obohatit vaše zkušenosti s vapováním a přinést nový rozměr vaší relaxaci a terapii.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...