Kolik g je jedna lžička kratomu?

Čajová nebo také kávová lžička je velmi zásadní pro každého uživatele kratomu. Pravděpodobně se ptáte proč? Důvod je jasný, jedná se o svatý nástroj pro každého sběratele, který mu pomáhá namíchat  lahodný mok plný kratomového prášku.

Kolik g je tedy jedna lžička kratomu?

Odpověď na tuto otázku je individuální. Každý má jinou toleranci, jiné a unikátní tělo s různým metabolismem, tolerancí a je zde také mnoho dalších faktorů, které ovlivňují účinek kratomu. Obecně lze říci, že jedna lžička kratomu je 2-4g, což by mohla být jedna průměrná dávka kratomu pro průměrného uživatele. Kolik je tedy ideální lžička kratomu?

  • 1 lžička: 2-4g kratomu
  • 2 lžičky: 4-6g kratomu
  • 3 lžičky: 6-8g kratomu
  • 4 lžičky: 8-10g kratomu

Výše máme uvedené, kolik g kratomu obsahuje jedna čajová lžička. Je také potřeba znát, jaký účinek vám přinese různé množství kratomu. Níže najdete tabulku, která vám může orientačně říct, jaký účinek nastane v závislosti na množství.

 

Množství kratomu Účinek kratomu
1-2g

 

Mírný účinek, lehké povzbuzení energie a nálady.

3-4g

 

Střední účinek, znatelné povzbuzení energie, lehká euforie.

4-6g

 

Silný účinek, analgetické a euforické účinky. Pro menší postavy riziko lehkých nežádoucích účinků.

6-8g

 

Extra silný účinek, silné analgetické účinky, pocit utlumení a klidu.

8-10g

 

Uklidnění celého těla až dostavení nežádoucích účinků.

11g+

 

Nežádoucí účinky, mdlost a nevolnost.

 

Tato tabulka je pouze spekulativní, protože každý jedinec je unikátní a má jinou toleranci, kterou ovlivňují zkušenosti s kratomem, s čímž je spojena tolerance na kratom, stavba těla a metabolismus, obsah alkaloidů v kratomu a mnoho dalších faktorů. Můžeme tam také zahrnout celkové rozpoložení člověka a jeho psychický stav, který hraje roli na užívání všech psychomodulačních látek, kde patří např. HHC-P a THCP-O. Proto je potřeba, aby si každý vyzkoušel svoji toleranci a ideální dávku a našel tak svou optimální lžičku kratomu. Z praxe víme, že zkušený uživatel kratomu dává takové množství, které mu přinese požadovaný účinek a ví, že v případě nadměrného množství, může být účinek negativní.

V závěru bychom rádi řekli, že kratom je skvělý nástroj, ale velmi jednoduše může být nadměrné množství konzumace škodlivější než přínosnější
a člověk tak pocítí negativní a nežádoucí účinky kratomu.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...