Často kladené dotazy

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Hledáte odpovědi na naše produkty a služby? Zde jsou některé často kladené otázky a jejich odpovědi!

Kdy mi dorazí balíček?

Zakládáme si na rychlé a spolehlivé přepravě. Objednávky přijaté od pondělí do pátku jsou expedovány do 24 hodin. U našeho důvěryhodného přepravce Packeta můžete očekávat, že svou objednávku obdržíte již druhý den po objednání či přijetí platby. U ostatních dopravců doba dodání obvykle trvá 1-4 dny.

 

Mohu si objednávku vyzvednout osobně?

Absolutně! Stačí nám zavolat nebo napsat na číslo +420 607 224 750 a domluvíme se na čase a místě vyzvednutí, který vám vyhovuje. Sídlíme v Česku ve městě Ostrava.

 

Zaplatil jsem online a hned mi nepřišlo potvrzení?

Nebojte se! Naše online platby jsou automaticky zpracovávány FIO bankou. Jakmile bude vaše platba připsána na náš účet, bude vám zasláno potvrzení e-mailem. Pokud jste zaplatili o víkendu, obdržíte potvrzení v pondělí.

 

Který kratom je nejlepší?

Věříme, že každý kmen kratomu má co nabídnout. Pokud s kratomem začínáte, doporučujeme vyzkoušet náš kmen Green Maeng-da nebo White Maeng-da. Toto jsou nejoblíbenější kmeny kratomu.

 

Z čeho je kratom vyroben?

Kratom je strom, který roste v jihovýchodní Asii. Jeho listy se sklízejí, suší a melou na jemný prášek, který prodáváme.

 

Je váš kratom čerstvý?

Absolutně! Náš kratom objednáváme v pravidelných intervalech, abychom zajistili, že bude vždy čerstvý, voňavý a vysoce kvalitní.

 

Kde získáváte své produkty?

Naše Kanna pochází přímo od pěstitele v Jižní Africe. Od roku 2017 dovážíme kratom z Indonésie a naše CBD pochází z Nizozemska. HHC se vyrábí v České republice.

  

Jak mám skladovat své produkty?

Aby vaše produkty zůstaly čerstvé, skladujte je při pokojové teplotě a mimo světlo.

 

Jak mohu použít kratom?

Z důvodu nařízení státní potravinářské a zemědělské inspekce není dovoleno poskytovat podrobné informace o kratomu a jeho použití.

 

Je váš kratom nějak chemicky upravený?

Ani náhodou! Náš kratom je zcela přírodní a neobsahuje žádné škodlivé chemikálie.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...