Velkoobchod B2B

Velkoobchod Kratom a HHC od Ifeel.cz

O nás

Ifeel.cz je vaším klíčovým zdrojem pro Kratom (Mitragyna speciosa) a HHC produkty v České republice a dokonce v celé Evropě. Představujeme se jako hlavní distributor těchto výjimečných rostlin, poskytující širokou škálu produktů pro maloobchodní i velkoobchodní trh. Naší prioritou je splnit specifické požadavky našich zákazníků a poskytnout jim prvotřídní služby.

Co je našim cílem?

Naším cílem je garantovat výhradně produkty nejvyšší kvality z Asie, čímž se snažíme udržet stoprocentní spokojenost našich klientů. Věnujeme se pečlivému výběru a testování vzorků od různých dodavatelů, aby jsme zajistili, že naše sklizně splňují nejvyšší standardy kvality. Důraz je kladen na kritéria jako vlhkost, barva, čistota a účinnost látek v produktech.

Naši odborníci navštívili Jihovýchodní Asii v roce 2017, aby našli nejlepší farmy, které by splňovaly naše striktní požadavky na kvalitu a množství produktů, a zároveň aby odpovídaly našim předpisům pro zpracování v optimálních podmínkách.

 

Kromě kratomu nabízíme také produkty HHC, které jsou pečlivě testovány a certifikovány Vysokou školou chemicko-technologickou v Praze. Každý produkt je doprovázen certifikátem kvality, který je standardně přiložen ke každé objednávce.

 

Kontakt pro velkoobchod kratomu a HHC - Ifeel.cz

Bc. Martin Hlawiczka - info@ifeel.cz - +420 607 224 750

Naše společnost sídlí v Ostravě, kde máme velkoplošné sklady.

Co je to kratom a HHC?

Kratom je tropický stálezelený strom, který je blízkým příbuzným kávovníku a chinovníku. Jeho listy, čerstvé nebo sušené, jsou nejčastěji využívanou částí rostliny. HHC (Hexahydrocannabinol) je pak dalším exkluzivním produktem, který nabízíme, a je známý svými jedinečnými vlastnostmi. Oba produkty pochází z jihovýchodní Asie a jsou legálně dostupné v České republice pro botanické účely.

Velkoobchodní prodej

Chcete-li rozšířit svou nabídku o náš kratom a HHC produkty, jsme zde pro vás. Jako přímý dovozce z jihovýchodní Asie garantujeme výjimečné ceny, rychlé dodání a špičkovou kvalitu. Nabízíme individuální přístup a flexibilitu.

Proč nakupovat u nás? Nabízíme široké portfolio, pravidelně doplňujeme zásoby a dbáme na transparentnost. Zajišťujeme rychlé řešení reklamací a nabízíme zákaznický servis na nejvyšší úrovni.

Zakázkové balení

Poskytujeme služby zakázkového balení a kapslování, přizpůsobené vašim potřebám. Nabízíme stovky variant balení, které si můžete vybrat podle svého přání. Vybírejte z širokého výběru balení a nechte si od nás navrhnout grafiku, která zaujme širokou veřejnost jen při prvním pohledu.

 

 

Ifeel.cz - Váš ideální partner pro dlouhodobou velkoobchodní spolupráci!

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...