1 hodnocení

THC-B Vape pen Chocolate Waffle, 1 ml

Vaporizér Chocolate Waffle vás zve do světa nezapomenutelného senzorického dobrodružství. Luxusní směs bohaté čokoládové vaflové esence a 1 ml našeho exkluzivního extraktu THC-B zaručuje neopakovatelný zážitek. Toto lákavé aroma Chocolate Waffle vám nabízí okamžité obohacení každodenního života. Vydejte se na cestu za novými zážitky a objevte dimenzi relaxace a pohody, která je mimo běžné vnímání.

 
 
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
479 Kč
Kategorie: THCB vape set
Hmotnost: 0.1 kg
Vape pen THC B Chocolate Waffle
Novinka

THCB VAPE PEN CHOCOLATE WAFFLE

Připravte se na jedinečnou senzorickou symfonii s naším THCB vaporizérem Chocolate Waffle, nabíjejícím vaše smysly nejkvalitnějším konopným derivátem. Toto zařízení je mistrovským spojením bohatého aroma čokoládových vaflí a 1 ml našeho speciálně vybraného extraktu THC-B, garantující nepřekonatelný zážitek pro všechny vaše smysly.

Charakteristická vůně čokoládových vaflí revitalizuje vaši náladu, přináší úlevu od běžného stresu, stimuluje kreativitu a pozitivně ovlivňuje chuť k jídlu. Dopřejte si tuto exkluzivní esenci a zažijte novou úroveň relaxace a spokojenosti, která vás úplně pohltí.

Co to je THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, představuje unikátní kanabinoid nalezený v konopí. Své specifické vlastnosti a účinky sdílí s dalšími známými kanabinoidy, avšak působí na endokanabinoidní systém těla svým vlastním způsobem. Jeho podrobný výzkum a pochopení unikátních efektů teprve začínají, což slibuje další fascinující objevy v oblasti jeho využití.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...