7 hodnocení

THC-B Vape pen Bubble gum, 1 ml

Vaporizér s esencí Bubble Gum představuje nepřekonatelný senzorický zážitek, v němž se sladká esence žvýkaček harmonicky mísí s 1 ml našeho prémiového extraktu THC-B. Toto jedinečné aroma Bubble Gum slibuje okamžité obohacení vašeho denního života. Dejte se na cestu objevování a dosáhněte nové dimenze relaxace a pohody, která přesahuje vše, co jste dosud zažili.

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
268,24 Kč
Kategorie: THC-B
Hmotnost: 0.1 kg
Vape pen THC B Bubble gum
Tip

THCB VAPE PEN BUBBLE GUM

Připravte se na nezapomenutelnou senzorickou symfonii s naším vaporizérem Bubble Gum, který obsahuje ten nejkvalitnější konopný derivát THC-B. Tento přístroj mistrovsky kombinuje neodolatelně sladkou vůni klasických žvýkaček s 1 ml našeho vybraného extraktu THC-B, což zaručuje jedinečný a neopakovatelný zážitek pro všechny vaše smysly.

Jeho charakteristická vůně Bubble Gum je dokonalým prostředkem k oživení vaší nálady, poskytuje úlevu od každodenního stresu, podporuje tok tvůrčích myšlenek a zlepšuje váš apetit. Dopřejte si tuto exkluzivní esenci a přesvědčte se o nové úrovni relaxace a pohody, která vás kompletně pohltí.

Co to je THC-B?

Pokud jde o THC-B, tedy tetrahydrocannabinol-butol, jedná se o jedinečný kanabinoid, který je součástí konopí. THC-B se vyznačuje specifickými vlastnostmi a účinky, které ovlivňují endokanabinoidní systém těla analogicky k ostatním kanabinoidům. Avšak důkladné zkoumání jeho unikátních efektů je zatím teprve v počátečních stádiích.

 
Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...