1 hodnocení

THC-B Vape cartridge Mocca Coffee, 1 ml

Představujeme THCB cartridge Mocca Coffee, revoluční fúzi lahodného mocca kávového aroma a prvotřídního extraktu THC-B o objemu 1 ml. Tato jedinečná kombinace vás zavede na cestu bohatých chuťových zážitků, kde se harmonicky prolíná klasické kávové tóny s inovativním přínosem THC-B. Aroma "Mocca Coffee" je ideálním společníkem pro ty, kteří touží po zlepšení nálady, uvolnění se od stresů běžného dne, povzbuzení kreativity a obohacení gastronomického vnímání. Dopřejte si tuto nevšední kombinaci a objevte nový rozměr relaxace a pohody, ke kterému se budete chtít vracet stále znovu.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
349 Kč
Kategorie: THCB cartridge
Hmotnost: 0.1 kg
THCB cartridge
Novinka

THCB CARTRIDGE MOCCA COFFEE

Představujeme náhradní cartridge s lákavou příchutí Mocca Coffee, která nabízí intenzivní smyslový zážitek. Sladkobolná kávová esence se mísí s 1 ml našeho exkluzivního extraktu THC-B, symbolizujícího nejvyšší kvalitu. THC-B, novinka mezi konopnými deriváty, zaručuje, že nikdo nezůstane na pochybách o jeho jedinečnosti.

Tato neodolatelná příchuť Mocca Coffee je zárukou okamžitého zlepšení nálady, poskytuje úlevu od každodenního stresu, stimuluje kreativní myšlení a podněcuje chuť k jídlu. Vyzkoušejte a ponořte se do dosud nepoznaných hlubin relaxace a celkové pohody.

Co to je THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je unikátní kanabinoid, který se vyskytuje v konopí. Jeho specifické vlastnosti a efekty ho odlišují od ostatních známých kanabinoidů. THC-B má podobné účinky na endokanabinoidní systém těla jako jeho příbuzné látky, avšak jeho detailní zkoumání a pochopení jeho unikátního vlivu teprve začíná.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...