1 hodnocení

THC-B Vape cartridge Chocolate Waffle, 1 ml

Exkluzivní THCB cartridge Chocolate Waffle představuje revoluční způsob, jak propojit bohatou chuť čokoládových vaflí s vysoce kvalitním extraktem THC-B o objemu 1 ml. Toto neopakovatelné spojení vás zavede na cestu plnou jedinečných chuťových dobrodružství, kde se klasické lahodné vafle snoubí s moderními výhodami THC-B. Aroma "Chocolate Waffle" je dokonalým společníkem pro ty, kteří hledají zlepšení nálady, odreagování se od každodenního stresu, podnícení kreativní mysli a zintenzivnění gastronomických zážitků. Umožněte si prožít tuto jedinečnou směsici a otevřete dveře k nové dimenzi relaxace a spokojenosti, která je tak lákavá, že se k ní budete chtít vracet znovu a znovu.

 
 
 
Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
349 Kč
Kategorie: THCB cartridge
Hmotnost: 0.1 kg
THCB cartridge Chocolate Waffle
Novinka

THCB CARTRIDGE CHOCOLATE WAFFLE

Náhradní cartridge s lahodnou příchutí Chocolate Waffle poskytuje hluboce intenzivní smyslový zážitek, při kterém se bohatá chuť čokoládových vaflí snoubí s 1 ml našeho exkluzivního extraktu THC-B, jež je ztělesněním kvality. THC-B je novinkou mezi konopnými deriváty, která nenechá na suchu nikoho z vás.

Tato neopakovatelná příchuť Chocolate Waffle je zárukou okamžitého pozvednutí nálady, přináší úlevu od každodenního stresu, stimuluje kreativní myšlení a podněcuje chuť k jídlu. Vyzkoušejte a ponořte se do dosud nepoznaných hlubin relaxace a celkové pohody.

Co to je THC-B?

THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butol, je unikátní kanabinoid, který se nachází v konopí. Jeho specifické vlastnosti a efekty ho odlišují od ostatních známých kanabinoidů. THC-B působí na endokanabinoidní systém těla de facto analogicky jako jeho příbuzné látky, avšak detailní zkoumání jeho unikátního vlivu je teprve na počátku.

 
 
 
 
 
Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...