1 hodnocení

THC-B Vape cartridge Bubble Gum, 1 ml

Podmanivé cartridge "Bubble Gum" představují revoluční způsob, jak propojit nostalgickou sladkost žvýkaček s vysoce kvalitním extraktem THC-B o objemu 1 ml. Toto neopakovatelné spojení vás zavede na cestu plnou jedinečných chuťových dobrodružství, kde se tradiční chuť žvýkaček snoubí s moderními výhodami THC-B. Aroma "Bubble Gum" je dokonalým společníkem pro ty, kteří hledají zlepšení nálady, odreagování se od každodenního stresu, podnícení kreativní mysli a zintenzivnění gastronomických zážitků. Umožněte si prožít tuto jedinečnou směsici a otevřete dveře k nové dimenzi relaxace a spokojenosti, která je tak lákavá, že se k ní budete chtít vracet znovu a znovu.

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
349 Kč
Kategorie: THC-B
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 3.34.46
Novinka Tip

THCB CARTRIDGE BUBBLE GUM

Náhradní cartridge s lahodnou příchutí "Bubble Gum" poskytuje hluboce intenzivní smyslový zážitek, při kterém se sladkost oblíbených žvýkaček snoubí s 1 ml našeho exkluzivního extraktu THC-B, jež je ztělesněním kvality. THC-B je novinkou mezi konopnými deriváty, která nenechá na suchu nikoho z vás. 

Tato neopakovatelná příchuť Bubble Gum je zárukou okamžitého pozvednutí nálady, přináší úlevu od každodenního stresu, stimuluje kreativní myšlení a podněcuje chuť k jídlu. Vyzkoušejte a ponořte se do dosud nepoznaných hlubin relaxace a celkové pohody.

Co to je THCB nebo také THC-B?

Co se týče THC-B, neboli tetrahydrocannabinol-butolu, jedná se o unikátní kanabinoid, který se nachází v konopí. Jeho specifické vlastnosti a efekty ho odlišují od ostatních známých kanabinoidů. THC-B působí na endokanabinoidní systém těla de facto analogicky jako jeho příbuzné látky, avšak detailní zkoumání jeho unikátního vlivu je teprve na počátku.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...