2 hodnocení

THC-B disPOD Piña Colada 0,5ml

Poznejte novinku v naší nabídce, DisPOD s exotickou vůní Piña Colada, nabitý 0,5 ml extraktu THC-B. Tato lahodná směs sladkého ananasu a krémového kokosového mléka vás okamžitě pohltí svou tropickou svěžestí. Výrobek byl pečlivě vyvinut s ohledem na nejvyšší standardy kvality a uživatelské pohodlí pro váš denní rituál.

Kromě toho je tento produkt plně certifikován v souladu s EU-CEG, což zajišťuje jeho vynikající kvalitu a bezpečnost.

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
285,04 Kč
Kategorie: THC-B
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 24 v 0.42.45
Tip

THC-B DISPOD PIŇA COLADA

Představujeme vám disPOD s lahodnou vůní Piña Colada, obsahující 0,5 ml extraktu THC-B. Tento kompaktní a diskrétní jednorázový elektronický vaporizér je navržen tak, aby produkoval jen minimální množství páry, čímž je ideální pro nenápadné použití v jakémkoliv prostředí. Ať už jste na začátku svého vaping dobrodružství nebo jste zkušený vapér preferující subtilní zážitek, tento produkt je přesně pro vás.

Co to je THCB disPOD?

Chuť Piña Colada vás okouzlí exotickou kombinací sladkého ananasu a bohatého kokosového mléka, přinášející osvěžující tropický zážitek přímo k vašim chuťovým buňkám. Toto prvotřídní vapovací pero bylo pečlivě vyvinuto s cílem zajištění vaší maximální každodenní pohody a relaxace. Náplň, obsahující 0,5 ml vynikajícího THC-B extraktu, zaručuje, že každý potah bude plný chuti a kvality.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...