1 hodnocení

MouthFresh - Strawberry

MouthFresh s CBG poskytuje účinné osvěžení dechu, které je skvělé pro kuřáky i ty, kdo preferují neustále čistý dech. Dokonale bojuje proti pachu cigaret nebo kořeněných jídel. Jeho lahodná jahodová chuť spolu s konopným extraktem CBG přináší pocit svěžesti, zatímco fullspektrum destilát s THC posiluje entourage efekt pro optimální výkon.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
189 Kč
Kategorie: CBG

MOUTHFRESH RASPBERRY

MouthFresh s kanabinoidy CBG a THC je osvěžovač dechu určený nejen pro kuřáky, ale i pro všechny, kteří chtějí udržet svůj dech svěží a voňavý. Ať už potřebujete osvěžit dech po kouření tradiční cigarety nebo po jídle plném koření a aroma, MouthFresh je spolehlivým řešením.

Jeho lahodná a silná chuť zralých jahod okouzlí vaše chuťové buňky, zatímco unikátně sestavená směs efektivně bojuje proti zápachu z úst a zanechává dech čistě svěží. Konopný extrakt CBG pomáhá minimalizovat záněty a pro zajištění maximální absorpce kanabinoidů je při výrobě použit kvalitní fullspektrum CBG destilát obsahující 40mg THC, což podporuje dokonalý entourage efekt.

Svěží dech je nyní snadno dosažitelný

Jednoduše protřepejte, nemíchejte. Pro správné použití našeho MouthFresh stačí produkt zatřepat a následně si vypláchnout ústa dle potřeby. Dávkování si můžete přizpůsobit aktuálním požadavkům na osvěžení dechu.

Ideální pro použití v pohybu, po jídlech nebo kdykoli během dne, kdy je potřeba rychle osvěžit dech. Díky kompaktnímu balení, které se vejde do kapsy nebo kabelky, můžete mít svěží dech vždy při sobě.

Neodolatelně sladká chuť

Vychutnejte si naši jahodovou příchuť, která v sobě ukrývá esenci letního dne plného slunce a svěžesti. Tato bohatá a osvěžující chuť připomíná právě natrhané jahody a nabízí dokonalou směs sladkých a svůdně aromatických tónů, které oživí vaše smysly. Naše jahodová příchuť je ideálním výběrem pro ty, kteří hledají sladký únik do světa plného jahodového kouzla. Tato chuť je mistrovským dílem, které spojuje dokonalou rovnováhu mezi svěžestí a aromatickostí, obohacující vaše smysly a udržující váš dech příjemně svěží.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...