1 hodnocení

MouthFresh - Raspberry

MouthFresh s CBG je perfektní řešení pro osvěžení dechu, jak pro kuřáky, tak pro ty, kteří preferují stále svěží pocit. Efektivně eliminuje pachy z cigaret nebo kořeněných pokrmů. S jeho malinovou chutí a obsahem konopného extraktu CBG si užijete pocit čistoty, a díky fullspektrum destilátu s THC dosáhnete ideálního entourage efektu.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
189 Kč
Kategorie: CBG

MOUTHFRESH RASPBERRY

MouthFresh, obsahující kanabinoidy CBG a THC, je osvěžovačem dechu především pro kuřáky, ale také pro všechny, kteří si potrpí na čistotu a příjemnou vůni dechu. Ať už potřebujete rychlé osvěžení po kouření cigaret nebo konzumaci pikantních jídel, MouthFresh je pro to připraven.

Díky jemné a silné chuti zralých malin okouzlí vaše chuťové buňky, zatímco pečlivě vyvinuté složení neutralizuje zápach z úst a zanechává dech svěží. Konopný extrakt CBG pomáhá redukovat záněty a díky použití kvalitního fullspektrum CBG destilátu s různými kanabinoidy, včetně 40mg THC, je zajištěn optimální entourage efekt.

Svěží dech je teď ještě jednodušší

Stačí zatřepat, není třeba míchat. Pro použití našeho MouthFresh jednoduše zatřepejte a vypláchněte ústa požadovaným množstvím produktu, které si můžete přizpůsobit aktuální potřebě osvěžení dechu.

Ideální pro cesty, po jídle nebo kdykoliv během dne, když potřebujete okamžitě osvěžit dech. Jeho kompaktní balení se vejde do kapsy nebo kabelky, což znamená, že svěží dech můžete mít vždy po ruce.

Magická chuť

Objevte naši malinovou příchuť, která evokuje letní dny plné slunce a vitality. Tato chuť přináší šťavnatost právě natrhaných malin a spojuje dokonalý poměr sladkých a lehce kyselých tónů pro osvěžující chuťový zážitek. Tato příchuť je mistrovským dílem, které harmonicky spojuje sladkost a svěžest, zanechává vaše smysly povznášené a dech svěží.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...