1 hodnocení

MouthFresh - Orange

MouthFresh s CBG poskytuje dokonalé osvěžení dechu, vhodné pro kuřáky i pro ty, kteří si cení neustále čistého dechu. Účinně odstraňuje pachy z cigaret a pikantních pokrmů. Díky své pomerančové chuti a obsahu konopného extraktu CBG nabízí intenzivní svěžest, zatímco fullspektrum destilát s THC zaručuje optimální entourage efekt.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
189 Kč
Kategorie: CBG

MOUTHFRESH ORANGE

MouthFresh – záruka čerstvého dechu! Naše nová řada MouthFresh obsahuje kanabinoidy CBG a THC, která je ideální nejen pro kuřáky, ale pro každého, kdo si potrpí na svěží dech. Je skvělým řešením pro osvěžení po cigaretě nebo po požití pikantních či výrazně ochucených pokrmů.

Díky lahodné pomerančové příchuti bude každé použití zážitkem pro vaše chuťové buňky, zatímco inovativní složení produktu aktivně působí proti pachům z úst a zajišťuje dlouhotrvající svěžest. CBG extrakt navíc pomáhá minimalizovat riziko zánětů. Aby byly kanabinoidy maximálně účinné, používáme při výrobě vysoce kvalitní fullspektrum CBG destilát, který obsahuje 40mg THC a zaručuje tak výjimečný entourage efekt.

Svěžest je na dosah

Stačí jen zatřepat, nemusíte míchat.

Použití našeho MouthFresh je snadné: protřepte a propláchněte ústní dutinu potřebným množstvím roztoku podle vaší potřeby osvěžení.

Ideální pro použití kdekoliv na cestách, po jídle, nebo kdykoliv během dne, kdy potřebujete okamžitě osvěžit dech. Jeho kompaktní balení se lehce vejde do kapsy nebo kabelky, takže svěží dech máte vždy po ruce.

Nepřekonatelná chuť ústní vody

Objevte osvěžující pomerančovou příchuť, která evokuje atmosféru slunného dne plného elánu a vitality. Naše bohatá a svěží pomerančová příchuť přináší pocit šťavnatých, právě sklizených pomerančů a nabízí dokonalý mix sladkých a jemně kyselých nuancí, které povzbudí vaše smysly. Tato příchuť je špičkou v oboru, neboť dokonale vyvažuje sladkost a svěžest, aby posílila vaše smyslové vnímání a udržela váš dech čistý a osvěžený.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...