Neohodnoceno

HHCPO Vape pen CATline Cola 1 ml

Vape pen CATline s příchutí Cola poskytuje jedinečný smyslový zážitek, kombinující sladkou vůni Coly a vysoce kvalitní HHCP-O extrakt o objemu 1 ml. Tato Cola esence je perfektní pro povzbuzení vaší nálady, zmírnění stresu, podnícení kreativity a podporu chuti k jídlu.

Tento produkt je certifikovaný dle EU-CEG norm, což potvrzuje jeho mimořádnou kvalitu a dodržování bezpečnostních standardů.

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
478 Kč
Kategorie: HHCPO
Hmotnost: 0.1 kg
Vape pen THC B COLA
Novinka Tip

HHCPO VAPE PEN COLA

Přichází novinka na trh vaporizérů - CATline vape set s esencí Cola nabízí nádherný smyslový požitek, kde se snoubí oblíbená vůně coly s 1 ml prvotřídního extraktu HHCPO. Tato specifická vůně Cola je ideální pro rozjasnění vašeho dne, poskytuje úlevu od stresu, podněcuje vaši kreativitu a zvyšuje chuť k jídlu. Dopřejte si ji a zažijte nový rozměr uvolnění a pohody.

 

Co to je HHCP-O Vape pen?

Cola příchuť je známá svou unikátní kombinací sladkosti, lehké kyselosti a pikantních nuancí, které společně tvoří osvěžující a povzbuzující chuťový zážitek. Perfektní způsob, jak zlepšit vaši náladu, ulevit od denního stresu a úzkosti a obohatit vaše chuťové smysly. Vyzkoušejte ještě dnes vymazlený konopný derivát HHCP-O.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...