2 hodnocení

HHCP-O CATline disPOD Frosty Mint, 0,5 ml

Přivítejte revoluční DisPOD s osvěžující vůní Frosty Mint, který je plněn 0,5 ml našeho exkluzivního extraktu HHCP-O. Tato vůně vás zasáhne silou ledově čisté máty, která se dokonale snoubí s naším vysoce potentním výtažkem, poskytující vám hluboce intenzivní a osvěžující zážitek.

Tento produkt je oficiálně registrován v registru EU-CEG, což zajišťuje jeho nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti. Dopřejte si tento DisPOD s vůní Frosty Mint a nechte se unést na vlně nekonečné svěžesti a čistoty, která oživí vaše smysly a přinese nový impulz do každého dne.

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
262,08 Kč
Kategorie: HHCPO
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 17.03.25
Novinka

HHCP-O  DISPOD FROSTY MINT

Představujeme vám zcela novou éru vapingu s disPOD Frosty Mint, který přináší jemně vyvážený, ale přitom intenzivně osvěžující zážitek. Tento elegantní DisPOD s objemem 0,5 ml je mistrovským dílem určeným pro ty, kteří dávají přednost sofistikovanému, ale diskrétnímu vapingu, kde dominuje esence nad vizuálním efektem páry.

Co to je HHCP-O DISPOD?

Objevte sílu Frosty Mint, která nejen okysličí vaše smysly, ale také uvolní napětí, podnítí vaši kreativitu a probudí chuťové buňky. Tato vůně je vaším klíčem k hluboké relaxaci a přináší nečekané hloubky vapingu, kde každý potah je jako první nádech jarní svěžesti.

Perfektní pro každý moment

Ať už se chystáte osvěžit horké letní dny nebo jen potřebujete okamžité osvěžení dechu s uklidňujícím efektem, Frosty Mint je vaše ideální společnice. Její nezaměnitelná vůně přináší nejen osvěžení, ale také harmonizující pocit čistoty a svěžesti do vašeho dne. Vstupte do světa, kde Frosty Mint předefinuje vaping zážitek a stanovuje nové trendy ve vapingu.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...