1 hodnocení

HHCPO cartridge CATline Cola, 1ml

Odhoďte veškerou monotónnost běžných cartridge a povzneste svůj vaping zážitek na zcela novou úroveň s naší řadou CATline, která se pyšní neodolatelnou vůní Cola. Připravte se na osvěžující výbuch, který rozburácí vaše smysly a přenese vás přímo do světa sladké euforie s každým vdechnutím našeho exkluzivního 1 ml HHCP-O extraktu.

Tento produkt je oficiálně schválen a zaregistrován pod EU-CEG, což zajišťuje jeho nejvyšší standardy a kvalitu. Vstupte do světa, kde každý potah znamená osvěžující únik od reality a dopřejte si toto unikátní potěšení, které překračuje očekávání.

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Značka: Czech CBD
368 Kč
Kategorie: HHCPO
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 19.02.13
Novinka Tip

HHCPO CARTRIDGE CATLINE COLA

Náš řadový průlom, vyměnitelné cartridge CATline s nezapomenutelnou vůní Cola, slibuje transformační zážitek pro všechny vaše smysly. Tato lahodně sladká essence coly se dokonale mísí s naším prvotřídním 1 ml extraktem HHCP-O, nabízející vám nádherný kaleidoskop arom, který překypuje životem.
 
S touto unikátní vůní Cola se vaše nálada povzneseně zlepší, stres nebude, kreativita se rozvine a chuť k jídlu se znatelně zvýší. Dávejte si ji k srdci a objevte novou dimenzi klidu a relaxace, která vás úplně pohltí.

HHCP-O CARTRIDGE S VŮNÍ COLA

Pro ty, kdo nedokážou odolat sladkému osvěžení, nabízíme tuto ikonickou vůni inspirovanou tradičním nápojem coly. Její neodolatelná kombinace karamelu, vanilky, skořice a tajemných koření vytváří charakteristický a neopakovatelný vaping zážitek. Ideální volba pro vapery, kteří si přejí uniknout rutině a ponořit se do relaxace po náročném dni.

 

 

 

 

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...