2 hodnocení

HHCP-O CATline disPOD Vanilla Epic, 0,5 ml

Zažijte novou vlnu senzorického potěšení s DisPOD 0,5 ml, aroma Vanilla Epic, který přináší průlomový zážitek pro vaše chuťové pohárky. Tento DisPOD v sobě ukrývá dokonalou symbiózu neodolatelné sladkosti vanilky a našeho prémiového 0,5 ml extraktu HHCPO, což z něj činí skutečnou lahůdku pro milovníky výjimečných chutí.

Je hrdě zařazen mezi produkty s certifikací EU-CEG, což zaručuje jeho vysoký standard a spolehlivost. Dopřejte si luxusní dotek Vanilla Epic a nechte se unést do světa, kde každý potah je sladkou poctou vašim smyslům.

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
262,08 Kč
Kategorie: HHCPO
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 17.46.28
Novinka

HHCP-O  DISPOD VANILLA EPIC

Přichází na scénu váš nový tichý parťák, HHCPO disPOD 0,5 ml s nádechem Vanilla Epic, který představuje esenci diskrétnosti ve světě vapingu. Tento šikovný a skrytý jednorázový elektronický vaporizér byl vyvinut s důrazem na minimalistické vypouštění páry, což jej odlišuje od jeho robustnějších protějšků.

Perfektně se hodí pro nenápadné puffování, získal si srdce jak nováčků, tak veteránů vapingu, kteří chtějí užívat vaporizéru bez zbytečné pozornosti, kterou přitahuje velký oblak páry.

Dopřejte si únik do vanilkového ráje s vůní Vanilla Epic, která obohatí vaše momenty o pocit radosti, uvolnění, kreativního povzbuzení a zlepší váš apetit. S tímto disPOD 0,5 ml objevte, jak může být konec dne ještě sladší a relaxačnější.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...