2 hodnocení

HHCP-O CATline disPOD Cherry, 1 ml

Objevte hluboký a bohatý zážitek, kdy se sladkost třešní snoubí s vašimi smysly. Tento jedinečný moment přichází s 1 ml našeho prémiového extraktu HHCPO, kde se sladké třešňové aroma mísí s nepřekonatelným zážitkem z vapování.

Produkt je v souladu s nejpřísnějšími standardy a je hrdě registrován v systému EU-CEG, což zaručuje jeho vynikající kvalitu a spolehlivost. Dopřejte si tento nezapomenutelný vapovací zážitek, který vás zavede do světa sladké extáze.

 

Momentálně nedostupné
Značka: Czech CBD
340,48 Kč
Kategorie: HHCPO
Hmotnost: 0.1 kg
Snímek obrazovky 2024 03 22 v 17.29.43
Novinka

HHCP-O  DISPOD CHERRY

Představujeme kompaktní a diskrétní jednorázový vaporizér, který je dokonalou volbou pro nenápadné vapování. Díky tomuto zařízení se uvolňuje pouze jemná pára, což zajišťuje maximální soukromí a klid při používání.

Pro koho je určen HHCPO disPOD?

Tento vaporizér je ideální jak pro nováčky ve světě vapingu, tak pro zkušené uživatele, kteří si cení diskrétnosti nad vše. S ním se mohou rozloučit s velkými oblaky páry a místo toho se ponořit do světa intenzivní třešňové extáze.

Aroma Cherry vás pohltí svým bohatým a vrstveným chuťovým profilem, kde se sladké tóny třešní snoubí s jemnou kyselinkou, což vytváří dokonalou symfonii pro vaše chuťové buňky. S vůní Cherry zažijete okamžité povzbuzení ducha, úlevu od stresu a stimulaci vaší kreativity. Dopřejte si tento jedinečný zážitek a vstupte do světa, kde každý potah znamená únik k dokonalé relaxaci a pohodě.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...