Neohodnoceno

BrainMax Performance Magnesium 1000 mg

Tento produkt představuje vynikající chelátový hořčík prvotřídní kvality, který je importován z Německa. Oproti běžně dostupným surovinám z Asie, je tento hořčík využíván tělem mnohem efektivněji. Každá kapsle poskytuje 200 mg čistého hořčíku ve formě bisglycinátu hořečnatého, bez použití levných a špatně vstřebatelných anorganických sloučenin, jako jsou oxid nebo stearát hořečnatý.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
Značka: BrainMax
579 Kč
Kategorie: Organické produkty
1339 12 performance magnesium new
Novinka

BrainMax Performance Magnesium 1000 mg

Tento hořčík využíván a vstřebáván tělem mnohem efektivněji. Každá kapsle poskytuje 200 mg čistého hořčíku ve formě bisglycinátu hořečnatého, bez použití levných a špatně vstřebatelných anorganických sloučenin, jako jsou oxid nebo stearát hořečnatý.

Inovace a složení:

  • Nedávnou změnou jsme zdvojnásobili množství bisglycinátu hořečnatého ve výrobku, zatímco jsme si zachovali jeho vysokou čistotu.
  • Produkt je volný od zbytečných přísad a éček.

Zdravotní přínosy:

  • Glycin, aminokyselina spojená s relaxací, přispívá k uklidňujícím efektům a podporuje snižování hladiny kortizolu, hormonu stresu.
  • Bisglycinát hořečnatý je ideální ke konzumaci po fyzické aktivitě nebo večer, kdy napomáhá redukci kortizolu.

Bioaccessibility a využití tělem:

  • Magnesium v chelátové formě (magnesium vázané na aminokyselinu glycin) je výrazně lépe vstřebatelné, s 80% vstřebatelností, na rozdíl od oxidu hořečnatého s pouhými 4 %.
  • Tato forma hořčíku nepůsobí projímavé účinky ani při vysokých dávkách, což ji činí ideální pro doplňování minerálů ve svalech, včetně svalů srdce.
Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...