1 hodnocení

THCPO Vape pen Mango, 1 ml

Pokud hledáte něco, co nejen probudí vaše smysly do tanečního víru radosti, ale zároveň poskytne balzám pro vaši duši, přicházíme s lahodnou novinkou. THCPO Vape Pen s vůní Mango představuje ideální volbu pro milovníky sladkých a exotických zážitků. Toto vapovací pero v sobě ukrývá esenci svěžího manga, přinášející bohaté a sladké tóny plné tropického slunce, které společně tvoří osvěžující směs, jež probudí vaši mysl a zahalí vás do pocitu letního odpočinku. Díky kombinaci 85% H4CBD, 10% THCPO a 5% vybraných terpenů nabízí nejen bohatý spektrum chuťových a aromatických tónů, ale také autentický zážitek, který vás přenese přímo na slunné pláže. Připravte se na nezapomenutelnou chuťovou a aromatickou symfonii, která vás povzbudí a zároveň uklidní, přenesoucí vás do stavu blaženého povznášení. To vše s THCPO vapovacím perem s vůní Mango.

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
363,44 Kč
Kategorie: THCPO
Vape THCPO Mango
Novinka

THCPO VAPE PEN MANGO

Co můžete očekávat od THCPO vapovacího setu s příchutí Mango?

Připravte se na sladké a exotické aroma, které vás okamžitě přenese do tropického ráje plného slunce a radosti. Tato cartridge vás zanese na cestu s vůní Manga, kde každý nádech přináší šťavnatou a sladkou chuť plnou tropické svěžesti, která povzbudí vaše smysly a obnoví vaši vitalitu.

Očekávejte také pocit radosti a mentálního povznášení. Díky synergii THCPO, H4CBD a pečlivě vybraných terpenů, které perfektně doplňují chuť Manga, vstoupíte do stavu bezstarostné relaxace, který pomáhá rozjasnit mysl a zbavit se stresu.
Vysoce čisté a kvalitní složení této THCPO cartridge zajišťuje autentický a nezapomenutelný zážitek bez přítomnosti nežádoucích přísad.

THCPO Vape Pen s příchutí Mango je ideální volbou pro:

    • Milovníky sladkých a osvěžujících vapovacích zážitků,
    • Jedince hledající útěk do exotických krajin a povzbuzení ducha,
    • Příznivce čistých a kvalitních kanabinoidových produktů. S THCPO, které nabízí intenzivní účinky plné energie, a H4CBD, známým pro jeho uklidňující a protizánětlivé vlastnosti, můžete očekávat úžasnou vlnu tropického štěstí a relaxace.

     

Připravte se objednat THCPO Vape pero s příchutí Manga ještě dnes a zažijte výjimečnou harmonii chutí a efektů, která oživí vaše smysly a překoná všechna vaše očekávání.

Zaujal Vás tento produkt? Tak se podívejte se na bratry, kterými jsou THCPO Vape Pen Amnesia Haze a  Mango.

Technické parametry:

Náplň: 10% THCPO, 85% H4CBD. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení: THCPO liquid v cartridge 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah cartridge 1,2 ml, vapovací pero se závitem 510

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...