1 hodnocení

THCPO Vape cartridge AK-47, 1 ml

Pokud hledáte něco, co nejen probudí vaše smysly do tanečního víru radosti, ale zároveň poskytne balzám pro vaši duši, přicházíme s lahodnou novinkou. THCPO Cartridge s vůní AK-47 představuje ideální volbu pro milovníky intenzivních a komplexních zážitků. Tato cartridge v sobě ukrývá esenci známé odrůdy AK-47, přinášející bohaté kombinace zemitých a sladkých tónů s náznakem jemné ostrosti, které společně tvoří povzbuzující směs, jež osvěží vaši mysl. Díky kombinaci 85% H4CBD, 10% THCPO a 5% vybraných terpenů nabízí nejen bohatý spektrum chuťových a aromatických tónů, ale také autentický zážitek, který připomíná tu nejlepší část vašich oblíbených momentů s AK-47. Připravte se na nezapomenutelnou chuťovou a aromatickou symfonii, která vás povzbudí a zároveň uklidní, přenesoucí vás do stavu blaženého povznášení. To vše s THCPO AK-47.

 
 
Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
273,84 Kč
Kategorie: THCPO
THCPO cartridge AK 47
Novinka

THCPO CARTRIDGE AK-47

Co můžete očekávat od THCPO cartridge s příchutí AK-47?

Připravte se na vzrušující a intenzivní aroma, které vás zavede do světa plného dynamiky a energie. Tato cartridge vás zanese na cestu s odrůdou AK-47, kde každý nádech přináší svěží a zemitou chuť s nádechem sladkosti, která povzbudí vaše smysly a obnoví vaši vitalitu.

Očekávejte také pocit oživení a mentálního povznášení. Díky synergii THCPO, H4CBD a pečlivě vybraných terpenů specifických pro odrůdu AK-47 vstoupíte do stavu aktivní relaxace, který pomáhá rozptýlit mysl a zbavit se napětí. Vysoce čisté a kvalitní složení této cartridge zajišťuje autentický a nezaměnitelný zážitek bez přítomnosti nežádoucích přísad.

THCPO Cartridge s příchutí AK-47 je ideální volbou pro:

   • Milovníky energizujících a inspirujících vapovacích zážitků,
   • Jedince hledající mentální povzbuzení a kreativní impuls,
   • Příznivce čistých a kvalitních kanabinoidových produktů. S THCPO, které nabízí intenzivnější účinky než běžné THC, a H4CBD, známým pro své protizánětlivé a úzkost zmírňující vlastnosti, můžete očekávat silnou vlnu motivace a soustředění.
   • Terpeny specifické pro odrůdu AK-47 této vapovací zkušenosti dodávají charakteristický a svěží nádech, který umocňuje celkový zážitek.

    

Neváhejte a objednejte si THCPO Cartridge s příchutí AK-47 ještě dnes, abyste zažili výjimečnou harmonii chutí a efektů, která překoná všechna vaše očekávání.

Zaujal Vás tento produkt? Tak se podívejte se na bratry, kterými jsou THCPO cartridge Amnesia Haze a  Mango.

Technické parametry:

Náplň: 10% THCPO, 85% H4CBD. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení: THCPO liquid v cartridge 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah cartridge 1,2 ml

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...