Neohodnoceno

MyProtein Tribulus, 90 kapslí

Tento produkt je perfektní pro každého, kdo hledá zvýšení hladiny saponinu a to formou extraktu v Tribulusu. Tribulus je výborný pomocník k podpoře pohlavních orgánů, posílení hormonální aktivity a posílení močových cest.

Můžeme doručit do:
21.5.2024
Skladem
269 Kč
Kategorie: Organické produkty
Tribulus kapsle
Novinka

MyProtein Tribulus Pro

Přípravek Tribulus Pro podporuje zdraví pohlavních orgánů a hormonální rovnováhu, stejně jako normální činnost močového systému. Dostupný je ve variantě obsahující 90 kapslí.

Představujeme Vám exkluzivní extrakt Tribulus terrestris s vysokým 95% podílem saponinů. Každá tableta přináší 300 mg tohoto výtažku.

Ideální volba pro ty, kteří chtějí posílit příjem saponinů a zvýšit hladinu testosteronu, což může vést ke zlepšení síly, libida a celkové vitality. Pro maximální efekt doporučujeme užívat 1 tabletu 1-3x denně před jídlem, jako součást vyváženého jídelníčku.

Kdo by měl Tribulus Pro užívat?

Produkt je vhodný pro osoby, které si přejí zvýšit příjem saponinů z Tribulus terrestris. Pro optimální výsledky užívejte 1 kapsli 1-3x denně před jídlem, v rámci vyvážené stravy.

  • Nutriční hodnoty na jednu dávku: Tribulus terrestris - 300 mg
  • Složení: Tribulus Terrestris extrakt (95 % saponinů), kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza), plnidlo (hydrogenfosforečnan vápenatý), protispékavé látky (oxid křemičitý, stearát hořčíku).
  • Doporučené dávkování: Užívejte 1 tabletu 1-3x denně před jídlem pro dosažení nejlepších výsledků.
  • Bezpečnostní upozornění: Nedoporučuje se překračovat stanovenou denní dávku. Produkt nenahrazuje pestrou stravu. Uchovávejte na chladném, suchém místě, mimo dosah dětí a přímého slunečního světla. Nevhodné pro vegetariány.
  • Alergeny: Vyrobeno ve zařízení, které zpracovává mléčné, sojové a vejcové bílkoviny, lepek a arašídy.

Hledáte alternativu? Prozkoumejte další organické doplňky pro posílení své denní rutiny. 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...