6 hodnocení

Kratom starter pack 3x 100g

Ponořte se do bohatství kratomu s naším speciálně zpracovaným Kratom Starter Packem! Toto atraktivní balení je vaším vstupenkou do světa tří výjimečných odrůd kratomu - Red Maeng Da, White Maeng Da a Green Maeng Da. 

Každá odrůda je zastoupena 100 gramy, takže máte jedinečnou možnost ochutnat a porovnat rozdíly mezi těmito populárními variantami.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Značka: Ifeel
1 224 Kč –18 % 999 Kč
Kategorie: Výhodná balení
Kratom starter pack
Tip
1 224 Kč –18 %

KRATOM STARTER PACK 3x 100g 

První krok k objevení světa kratomu (3x100g)

Ponořte se do bohatství kratomu s naším speciálně zpracovaným Kratom Starter Packem! Toto atraktivní balení je vaším vstupenkou do světa tří výjimečných odrůd kratomu - Red Maeng Da, White Maeng Da a Green Maeng Da. Každá odrůda je zastoupena 100 gramy, takže máte jedinečnou možnost ochutnat a porovnat rozdíly mezi těmito populárními variantami.

Odlišnosti Odrůd:

  • Red Maeng Da: Proslul svou silnou účinností a dlouhotrvajícími účinky, je ideální pro klid a relaxaci po náročném dni.
  • White Maeng Da: Své fanoušky si získal jako silný energetický tonikum, které vás nabudí a připraví na výzvy nového dne.
  • Green Maeng Da: Stojí někde uprostřed s vyváženým profilem účinků, ideální pro zvládání každodenního stresu s klidem a soustředěním.

Výhody Balení:

  • Výhodná cena: Toto balení nabízí vynikající hodnotu, což z něj činí perfektní výběr pro ty, kteří chtějí vyzkoušet několik odrůd kratomu za skvělou cenu.
  • Ideální pro začátečníky: Pokud jste noví v světě kratomu, toto balení vám poskytne širokou paletu zkušeností a pomůže vám najít vaši oblíbenou odrůdu.
  • Vysoká kvalita: Jsme hrdí na kvalitu našich produktů a pečlivě vybíráme pouze ty nejlepší odrůdy kratomu, aby vám poskytly co nejlepší zážitek.

Zkuste Kratom Starter Pack a vydejte se na průzkumnou cestu plnou úžasných aromat a účinků, které může kratom nabídnout. Vaše dobrodružství v úžasném světě kratomu právě začíná!

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...