4 hodnocení

Kanna extrakt, 10x extrahovaný

Kanna Extrakt: Krystalický prášek plný alkaloidů

Objevte sílu Kanna extraktu, vysoce kvalitního produktu, který představuje esenci rostliny Kanna (Sceletium tortuosum) ve formě jemného krystalického prášku.

Tento extrakt je ceněn pro svůj výjimečný alkaloidový profil, díky kterému se řadí mezi nejžádanější sběratelské předměty. 

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
488 Kč
Kategorie: Kanna
Hmotnost: 0.001 kg
Kanna extrakt 10x Sceletium tortuosum front
Novinka Tip

KANNA EXTRAKT

Kanna extrakt je 10x silnější než Kanna v prášku!

Kanna extrakt, importovaný přímo z Holandska, odkud pochází výroba, představuje záruku vysoké kvality a bezpečnosti. Jeho forma krystalického prášku umožňuje snadné měření a přesné dávkování, což ocení každý, kdo si přeje prozkoumávat přírodní rostlinné extrakty s výjimečným alkaloidovým profilem. Zařazení tohoto produktu do kategorie "sběratelský předmět" zdůrazňuje jeho exkluzivitu a jedinečnost, činí z něj ideální volbu pro sběratele a milovníky přírodních zázraků.

Proč je tak oblíbený?

Tento extrakt je ceněn pro svůj výjimečný alkaloidový profil, díky kterému se řadí mezi nejžádanější sběratelské předměty. S obsahem více než 1% Mesembrinu a výrazným podílem Mesembrinu ve spektru 40–60%, tento produkt zajišťuje optimální účinnost a nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat tajemství alkaloidů obsažených v Kanna extraktu.

Při výběru našeho produktu však nezapomeňte, že není schválen jako potravina v České Republice, a proto neneseme zodpovědnost za škody způsobené nesprávným užitím. Jedná se pouze o sběratelský předmět

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...