1 hodnocení

HHCPO květy Northern Light 10% Iceline

Představujeme vám lyofilizovaný květ konopí odrůdy Northern Light, obohacený o 10% extraktu HHCPO, což představuje průlom v konopné kultivaci. Jeho aroma je stejně fascinující a poutavé jako mystická polární záře, z čehož čerpá svůj název. Tento květ se pyšní nezapomenutelnou borovicovou vůní, která je základem jeho charakteristického profilu a vyvíjí se v pikantní a bohatě vrstvené doznívání, připomínající legendární auroru borealis.

Množství v balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: Ifeel
99,68 Kč 176,96 Kč 272,16 Kč 542,08 Kč 990,08 Kč 2 474,08 Kč 4 101,44 Kč 9 984,24 Kč 19 445,44 Kč 35 391,44 Kč od 99,68 Kč
Kategorie: HHCPO
HHCPO květy 1
Novinka Tip

HHCP-O KVĚTY NORTHERN LIGHT

Zažijte revoluci ve světě konopí s odrůdou Northern Light, která právě teď stanovuje nové standardy v kategorii kanabinoidní infuze. Tento unikátní lyofilizovaný konopný květ, obohacený o 10% extrakt HHCPO, nabízí aroma tak fascinující, že se může měřit s kouzlem polární záře. Jeho nezapomenutelná vůně zemité borovice, která se postupně mění v pikantní esence, vás zcela pohltí.

Odrůda Northern Light, vytvořená z Afghánu a Thaje, přináší nevšední vůní spojení, kde se počáteční zemitý tóny rozplynou v bohatou paletu citrusů a višní, zakončenou štiplavým kořením. Díky této neobyčejné vůni a aromatické plnosti je Northern Light jednou z nejvyhledávanějších odrůd na trhu, lákající k prozkoumání její hloubky a komplexnosti.

 
Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...