Neohodnoceno

HHC-P vape pen Zkittlez, 1 ml

Pokud hledáte něco, co vaše smysly nejenže povznese na zcela novou úroveň, ale zároveň vás obalí pocitem naprostého klidu, máme tu pro vás ideální volbu. HHC-P Vape pen Zkittlez! Tento skvost mezi cartridges, naplněný bohatou a lákavou vůní pestrobarevných ovocných bonbónů Zkittlez, je opravdovým klenotem. S 85% obsahem H4CBD, 10% HHC-P a 5% terpenů vám přinese tak omamný zážitek, že se budete cítit, jako byste se ocitli uprostřed rozmanitého ovocného ráje, obklopeni sladkým šepotem, který vás zavede do světa plného radosti a barev. Ponořte se do této výjimečné směsi, která vytváří dokonalou rovnováhu mezi vzrušením a pokojem.

 
 
 
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Značka: Kratomit
649 Kč
Kategorie: HHC-P vape set
Vape Set Zkittlez
Novinka Tip

HHC-P VAPE PEN ZKITTLEZ

Vstupte do světa rozmanitých ovocných bonbónů s HHC-P Vape pen Zkittlez. Připravte se na cestu, na které vás očaruje esence sladkých a pestrobarevných bonbónů Zkittlez, rozvíjející se ve vaší duši jako harmonická melodie.

Oáza klidu a pohody, to je přesně to, co získáte! Synergie HHC-P a H4CBD spolu s terpeny vytváří dokonalý elixír pro vaši relaxaci a zklidnění, rozptylující veškerý stres a úzkost, aby vám poskytla místo klidu uprostřed hektického světa. Každá cartridge je výtvorem umění, složeným z nejlepších ingrediencí bez jakýchkoli nežádoucích přísad, což zaručuje nejenom potěšení pro vaše chuťové buňky, ale i pro vaše celkové blahobyt. Pro ty, kteří hledají dokonalou alternativu k HHC, je tento produkt přímo stvořený.

HHC-P Vape pen Zkittlez je ideální volbou pro:

  • Vyznavače bohatého a rozmanitého vape zážitku,
  • Ty, kteří touží po oáze klidu a chtějí uniknout od každodenního stresu,
  • Ty, kteří upřednostňují produkty zaručující čistotu a kvalitu.
  • HHC-P: Tento inovativní kanabinoid otvírá dveře k novým úrovním relaxace a pohody. H4CBD: Jako analog CBD, známý svými protizánětlivými a úzkost zmírňujícími vlastnostmi, přináší nové terapeutické možnosti. Terpeny: Tyto aromatické látky dodávají rostlinám jejich specifický charakter a přinášejí unikátní esence, které rozjasní váš smyslový zážitek.
  • Neváhejte a objevte HHC-P Vape pen Zkittlez pro nezapomenutelný průvod vůní a hluboké relaxace!

 

Zaujal Vás tento produkt? Tak se podívejte se na bratry vapovacích setů, kterými jsou HHC-P Wild Banana a Fresh Watermelon.

Technické parametry:

Náplň: 10% HHC-P, 85% H4CBD. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení:  HHC-P liquid v cartridge 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah cartridge 1,2 ml, vapovací pero se závitem 510

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...