8 hodnocení

HHC-P vape pen Wild Banana, 1 ml

Připoutejte se na dobrodružství plné vzrušujících chutí a hluboké relaxace s HHC-P vape pen a cartridge Wild Banana! Tento vapovací set má nádhernou banánovou esencí, která přináší do vašeho života 85% H4CBD, 10% HHC-P a 5% terpenů. Připravte se na opojnou vlnu sladké tropické symfonie a pocit naprostého klidu. Prozkoumejte banánové plantáže s HHC-P vape pen obsahující lahodný a aromatický banán!

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
363,44 Kč
Kategorie: HHC-P
Vape set Wild Bana
Novinka Tip

HHC-P VAPE PEN WILD BANANA

Co mohu očekávat od HHC-P Vape pen s příchutí banánu?

Opojná banánová symfonie? Nechte se zlákat slastnými tóny zralých banánů, jež vás omámí svou tropickou esencí a zanechají na vašich rtech a očích sladkou stopu. Směs HHC-P a H4CBD spolu s terpeny vás zavede do džungle hlubokého uvolnění a klidu, odplavuje stres a úzkosti a přináší vám mír.

Tento HHC-P vapovací set je zhotovena z nejčistších a nejvybranějších ingrediencí bez jakýchkoliv nežádoucích doplňků, což zaručuje čistý a autentický zážitek pro každého, kdo miluje exotiku.

HHC-P Vape pen Wild Banana je ideální volbou pro:

  • Ty, kdo vyhledávají exotický a sladký vapovací zážitek,
  • Ty, kteří touží po úniku od stresu a hledají relaxaci,
  • Ty, kteří preferují produkty nejvyšší kvality.
  • HHC-P: Tento kanabinoid představuje novou generaci s potenciálně silnějšími účinky než má THC.
  • H4CBD: Analog CBD, který je ceněn pro své protizánětlivé a úzkost zmírňující vlastnosti.
  • Terpeny: Tyto vonné molekuly, obsažené v rostlinách, jsou tajemstvím za nezapomenutelnou chuťovou a aromatickou charakteristikou.

Neodkládejte a objednejte si HHC-P Vape pen Wild Banana hned teď a připravte se na nezapomenutelnou tropickou vlnu chutí a relaxace!

Zaujal Vás tento produkt? Tak se podívejte se na bratry vapovacích setů, kterými jsou HHC-P Canadian Blueberry a Fresh Watermelon.

Technické parametry:

Náplň: 10% HHC-P, 85% H4CBD. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení: HHC-P liquid v cartridge 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah cartridge 1,2 ml, vapovací pero se závitem 510

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...