Neohodnoceno

HHC-P vape pen Super Lemon Haze, 1 ml

Pokud hledáte zážitek, který vaše smysly nejen povznese na vyšší úroveň, ale také vás obklopí pocitem hlubokého uvolnění, máme pro vás perfektní volbu. HHC-P Vape pen Super Lemon Haze je jako stvořený právě pro vás! Tato perla mezi cartridges vás ohromí svou svěží a energizující vůní citronu s nádechem haze, přinášející pocit čisté radosti. S 85% obsahem H4CBD, 10% HHC-P a 5% terpenů vám nabídne tak oživující zážitek, že se budete cítit, jako byste se procházeli sluncem zalitým citronovým sadem, kde každý nádech naplňuje vzduch osvěžující a povzbudivou energií. Ponořte se do této nezapomenutelné kombinace, která vytváří dokonalou symfonii mezi povzbuzením a relaxací.

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
363,44 Kč
Kategorie: HHC-P
Vape Set Super
Novinka Tip

HHC-P VAPE PEN SUPER LEMON HAZE

Vstupte do světa osvěžující citronové svěžesti s HHC-P Vape pen Super Lemon Haze. Zažijte výlet skrze zářivé pole plné citronových stromů, kde vás pohltí esence energizujícího Super Lemon Haze, rozvíjející se ve vašem nitru jako oživující melodie.

Oáza klidu a revitalizace, ano, to je to pravé! Kombinace HHC-P a H4CBD společně s terpeny tvoří ideální elixír pro vaši relaxaci a oživení, rozplétající veškerý stres a napětí, aby vám přinesla místo klidu v ruchu moderního života. Každá cartridge je uměleckým dílem, vyrobeným z nejlepších surovin bez nežádoucích přísad, což zajišťuje nejen potěšení pro vaše chuťové buňky, ale i pro vaše celkové blaho. Pro ty, kdo hledají perfektní vape zážitek s HHC, je tento produkt přesně pro vás.

HHC-P Vape pen Super Lemon Haze je ideální volbou pro:

  • Vyznavače osvěžujícího a povzbuzujícího vape zážitku,
  • Ty, kteří hledají místo klidu a chtějí se uvolnit od každodenního stresu,
  • Ty, kteří preferují produkty zaručující čistotu a kvalitu.
  • HHC-P: Tento inovativní kanabinoid otevírá nové cesty k pocitům pohody.
  • H4CBD: Jako analog CBD, přináší nové možnosti v boji proti zánětům a úzkosti, nabízí klíč k novým terapeutickým přístupům. Terpeny: Aromatické látky, které dávají rostlinám jejich charakteristickou vůni a přinášejí vzdušné esence plné tajemství.

Neváhejte a objevte HHC-P Vape pen Super Lemon Haze pro nezapomenutelnou cestu plnou chuti a oživení!

 

Zaujal Vás tento produkt? Tak se podívejte se na bratry vapovacích setů, kterými jsou HHC-P Wild Banana a Fresh Watermelon.

Technické parametry:

Náplň: 10% HHC-P, 85% H4CBD. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení:  HHC-P liquid v cartridge 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah cartridge 1,2 ml, vapovací pero se závitem 510

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...