Neohodnoceno

HHC-P vape pen Bubble Gum, 1 ml

Pokud hledáte něco, co vaše smysly nejenže povznese na zcela novou úroveň, ale zároveň vás obalí pocitem naprostého klidu, máme tu pro vás perfektní volbu. HHC-P Vape pen Bubble Gum! Tento skvost mezi cartridges, přetékající bohatou a lákavou vůní nostalgické žvýkačky, je skutečnou raritou. S 85% obsahem H4CBD, 10% HHC-P a 5% terpenů vám přinese tak intenzivní zážitek, že se budete cítit, jako byste znovu prožívali bezstarostné chvíle dětství, kdy jediné, co se počítalo, byla sladkost a radost z jednoduchého okamžiku. Ponořte se do této mimořádné kombinace, která přináší dokonalou rovnováhu mezi vzrušením a pokojem.

Můžeme doručit do:
18.4.2024
Skladem
Značka: Kratomit
649 Kč
Kategorie: HHC-P vape set
Vape Set Bubble
Novinka Tip

HHC-P VAPE PEN BUBBLE GUM

Vstupte do světa sladké žvýkačkové euforie s HHC-P Vape pen Bubble Gum. Připravte se na cestu do dětství, kde vás očaruje esence nostalgie a sladkosti žvýkaček Bubble Gum, rozvinoucí se ve vaší duši jako melodický refrén.

Oáza klidu a pohody, to je přesně ono! Kombinace HHC-P a H4CBD společně s terpeny tvoří ideální elixír pro vaše uvolnění a relaxaci, rozmělňující veškerý stres a úzkost, a nabízí vám klidné útočiště v rušném světě dneška. Každá cartridge je šperkem, složeným z nejčistších a nejkvalitnějších surovin bez nežádoucích přísad, zaručující nejen úžasný chuťový zážitek, ale i celkovou pohodu. Tento produkt je ideální volbou pro ty, kteří hledají dokonalou alternativu k HHC.

HHC-P Vape pen Bubble Gum je dokonalou volbou pro:

  • Milovníky sladkých a nostalgie plných vape zážitků,
  • Ty, kteří hledají klidný únik od denního stresu a touží po relaxaci,
  • Zastánce čistoty a kvality ve svých vape produktech.
  • HHC-P: Tento nově objevený kanabinoid otevírá dveře k novým úrovním pohody. H4CBD: Jako analog CBD, známý svými protizánětlivými a úzkost zmírňujícími efekty, nabízí nové možnosti léčby.
  • Terpeny: Tyto aromatické sloučeniny dodávají rostlinám jejich charakteristické aroma a přinášejí vzdušné tóny, které vaše smysly jistě ocení.

Neváhejte a dopřejte si HHC-P Vape pen Bubble Gum pro nezapomenutelnou chuťovou symfonii a pocit relaxace!

 

Zaujal Vás tento produkt? Tak se podívejte se na bratry vapovacích setů, kterými jsou HHC-P Wild Banana a Fresh Watermelon.

Technické parametry:

Náplň: 10% HHC-P, 85% H4CBD. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení:  HHC-P liquid v cartridge 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah cartridge 1,2 ml, vapovací pero se závitem 510

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...