7 hodnocení

HHC-P Vape cartridge Canadian Blueberry, 1 ml

Pokud toužíte po něčem, co vaše smysly nejenže povznese na zcela novou úroveň, ale zároveň vás zahalí do kokonu naprostého klidu, pak je zde pro vás jako šitá na míru HHC-P Cartridge Canadian Blueberry! Tento klenot mezi cartridges, přetékající bohatou a lákavou vůní čerstvých borůvek, je skutečným pokladem. S 85% obsahem H4CBD, 10% HHC-P a 5% terpenů vám přinese tak intenzivní zážitek, že se budete cítit, jako byste se procházeli lesní pěšinou plnou šťavnatých borůvek, v obklopení tajemného a čarovného šepotu v přírodě. Nechte se unést na vlně této neobyčejné směsi, která přináší dokonalou harmonii mezi vzrušením a relaxací.

Momentálně nedostupné
Značka: Kratomit
273,84 Kč
Kategorie: HHC-P
Canadian BLueberry
Novinka Tip

HHC-P CARTRIDGE CANADIAN BLUEBERRY

Co mohu očekávat od HHC-P cartridge s příchutí borůvek?

Vstupte do světa slastné borůvkové symfonie. Vydáte se na cestu skrze nádherný orchard, kde vás pohltí esence sladkých a šťavnatých borůvek, která se rozvine ve vaší duši jako melodická píseň.

Oáza klidu a relaxace, přesně tak! Kombinace HHC-P a H4CBD spolu s terpeny vytváří dokonalý elixír pro vaši relaxaci a zklidnění, rozpouštějící veškerý stres a úzkost, aby vám nabídla poklidný azyl v dnešním hektickém světě. Každá cartridge je mistrovským dílem, skládající se z nejvybranějších surovin bez jakýchkoli nepříjemných příměsí, což zaručuje nejenom zážitek pro vaše chuťové buňky, ale i pro vaše celkové blaho. Pro, kteří hledají perfektní alternativu za HHC, tak je tento produkt jako stvořený.

HHC-P Cartridge Canadian Blueberry je ideální volba pro:

  • Vyznavače lahodného a osvěžujícího vape zážitku,
  • Ty, kteří touží po oáze klidu a chtějí se zbavit napětí,
  • Ty, kteří dávají přednost produktům garantujícím čistotu a kvalitu.
  • HHC-P: Tento nově objevený kanabinoid je klíčem k novým dimenzím pohody. 
  • H4CBD: Analog CBD, očekávaný hrdina proti zánětům a úzkostem, otevírá brány k novým terapeutickým možnostem.
  • Terpeny: Tyto aromatické sloučeniny jsou duší rostlin, dodávajíce jim jejich unikátní charakter a zaplňující vzduch tajemnými esencemi.

Neváhejte a dopřejte si HHC-P Cartridge Canadian Blueberry pro nezapomenutelnou symfonii vůní a relaxace!

Zaujal Vás tento produkt? Tak se podívejte se na bratry, kterými jsou HHC-P Wild Banana a Fresh Watermelon.

Technické parametry:

Náplň: 10% HHC-P, 85% H4CBD. Jsou přidány terpeny v koncentraci 5%, jež mají registraci u FDA a jsou čistě organického původu. 

Obsah balení: HHC-P liquid v cartridge 1 ml, atomizer cartridge: sklo, keramika, nerezová ocel, PTFE těsnění (bez lepidel), maximální obsah cartridge 1,2 ml

Upozornění: Všechny tabákové výrobky, příslušenství a elektronické cigarety, které nabízíme, neprodáváme osobám mladším 18 let. Splňujeme tak podmínky zákona číslo 379/2005 sb. o zákazu prodeje elektronických cigaret, e-liquidů a jejich doplňků mladistvým. Jakýkoliv výrobek napodobující funkci tabákového výrobku nebo tabákové potřeby včetně příslušenství těchto výrobků je možné zakoupit po dovršení 18 let věku. Ukládat mimo dosah dětí. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, pro aktivní řidiče či řidiče z povolání nebo pro pracovníky u těžkých strojů. Nevykonávejte žádné úkony, které by mohly vést k vašemu poranění nebo k ohrožení ostatních osob. Skladujte v suchu a temnu v teplotách do 25°. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu.

Produkt je prodáván pouze a jen jako reklamní, turistický či sběratelský suvenýr. 

Koupí produktu toto zákazník stvrzuje.

Zákaz prodeje mladším 18ti let.

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...