6 hodnocení

HHC-P květy OG Lady 8%

Jedinečná odrůda konopí s názvem OG Lady představuje květ se středním obsahem 8% HHC-P, pěstovaný ve skleníkových podmínkách. Tato odrůda spojuje prvotřídní americkou genetiku s jemností evropské elegance. Charakterizuje ji výrazná borovicová vůně s lehkým, sladkým nádechem, což ji činí ideální volbou pro ty, kteří hledají hluboké a bohaté senzorické zážitky. Společně s HHC-P květem OG Gentleman tvoří dokonalý pár a díky tomu bude uspokojena vaše žena i muž.

Množství v balení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Značka: Ifeel
119,84 Kč 201,04 Kč 397,04 Kč 811,44 Kč 1 376,48 Kč 2 787,68 Kč 4 972,24 Kč 8 825,04 Kč 15 666,56 Kč 29 057,28 Kč od 119,84 Kč
Kategorie: HHC-P
HHC P Květy OG lady
Novinka Tip

HHC-P KVĚTY OG LADY

Jedinečná odrůda konopí obsahující HHC-P a legendární název OG Lady. Tato odrůda je pěstovaná ve skleníkových podmínkách, s podílem HHC-P 8%. Spojuje v sobě prvotřídní americkou genetiku a rafinovanost evropského dámského stylu. Charakterizuje ji pronikavá citrusová vůně s delikátním podtónem borovic, což z ní činí perfektní volbu pro ty, kteří vyhledávají hluboké a bohaté senzorické zážitky.

Její aroma je plné a svěží, s výraznými tóny citrusů a jemnými náznaky borovicové svěžesti. Ale chuť není to jediné, co z tohoto květu dělá unikát. S koncentrací HHC-P dosahující až 30-násobnou sílu oproti standardnímu HHC, naše HHC-P květy přináší zkušenost blízkou účinkům Delta 9, avšak bez obvyklých nežádoucích efektů, které jsou často spojované s užíváním HHC či THC. Tento produkt neobsahuje žádné HHC a THC-P, a proto je v souladu se všemi platnými zákony České Republiky.

Hodnoty konopných květů HHC-P OG Lady:

Obsah HHC: +/-0 %

Obsah HHC-P: +/-15 %

Obsah CBD: 14 %

Obsah CBG: 0,51 %

Obsah THC: +/- 0,56 % 

 

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...