Co to je HHCO?

Objev nových kanabinoidů

Před deseti lety jsme považovali CBD a THC za jedinou cennou část konopné rostliny, nyní ale víme, že existuje řada kanabinoidů, které nás všechny dokážou potěšit svými jedinečnými účinky, včetně HHC-O.

HHC-O: Nový kanabinoid

HHC-O je nový kanabinoid odvozený z extraktů konopí, který se z nich také vyrábí. HHC-O je hydrogenovaná sloučenina, která se váže na jiné receptory než běžné konopné kanabinoidy jako je Delta-8. Výhodou hydrogenace je, že poskytuje stabilitu na molekulární úrovni. Předpokládá se, že HHC-O se v těle tráví stejným způsobem jako Delta 9 THC. Říká se, že HHC-O je účinnější než Delta-8 a Delta-10. Nakonec, HHC-O má také vlastnosti, které umožňují, aby byl snadněji a efektivněji vstřebáván tělem.

 

Abeo-HHC acetate - Wikipedia

(HHC-O, Wikipedia)

 

Jaké jsou účinky HHC-O?

HHC-O je jeden z nejnovějších kanabinoidů a v důsledku toho neexistují žádné definitivní studie o dlouhodobých účincích HHC-O. Nicméně, konzumenti při užívání HHC-O zažívají následující: Relaxaci, silný vzrušující pocit, silné vzrušení v hlavě a silné tělesné vzrušení.

Co je Delta 9-THC?

Delta 9-THC nebo Delta 9-Tetrahydrokanabinol je tradiční a nejznámější verze THC a je aktivní složkou v rostlině marihuany. Tento kanabinoid je zodpovědný za psychoaktivní účinky po konzumaci marihuanového produktu a je v současnosti i ve většině států nelegální.

Rozdíl mezi HHC a Delta 9-THC

Hlavní rozdíl mezi HHC-O a Delta 9-THC spočívá v chemickém složení těchto 2 kanabinoidů a samozřejmě také v legalitě, kdy prozatím je tento kanabinoid ve většině zemí legální. Delta 9-THC je nelegální, pokud je jeho obsah v produktu vyšší než 1%. Jak HHC-O, tak Delta 9-THC vyvolávají uživatelům euforické psychoaktivní účinky a přináší širokou škálu lékařských a rekreačních výhod.

Jak starý musíte být pro nákup HHC-O?

Ačkoli neexistují oficiální předpisy stanovující minimální věk pro nákup HHC-O, existují všeobecné předpisy, které stanovují, že u těchto látek musí být spotřebitelé starší 18 let pro nákup. Z tohoto důvodu musíte být ve většině případů starší 18 let, abyste mohli u nás na e-shopu nakupovat jakékoliv produkty online. V našem eshopu je minimální věk 18 let pro zakoupení povinnost.

Legálnost posílání HHC-O

Absolutně, HHC-O lze legálně zasílat prostřednictvím jakékoliv kurýrní společnosti. Nemusíte se bát žádných komplikací.

Kanabinoidy jsou naše vášeň a cesta pro váš lepší a spokojenější život.

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...