Jaké máme druhy kratomu?

Kratom je fascinující rostlina, která se v posledních letech stala středem zájmu mnoha lidí po celém světě. Dnes se zaměříme na tři hlavní druhy kratomu: bílý, zelený a červený. Tyto tři odrůdy jsou nejznámější a nejoblíbenější mezi uživateli kratomu.

Původ kratomu

Kratom, vědecky známý jako Mitragyna speciosa, je tropický strom původem z Jihovýchodní Asie. Tato rostlina je příbuzná kávovníku a je známá pro své unikátní vlastnosti kratomu. Účinnými látky ve stromu Mitragyna speciosa jsou alkaloidy mitragynin a 7-hydroxymitragynin. Tyto látky jsou zodpovědné za většinu účinků a studie ukazují, že 7-hydroxymitragynin je méně obsáhlejší, ale je považován za silnější než mitragynin. 

Bílý kratom

Bílý kratom je jedním z nejpopulárnějších druhů kratomu. Je pojmenován podle svých bílých stonků a žilnatiny na listech. Bílý kratom je sklizen v rané fázi zrání, což mu dává jeho jedinečné vlastnosti a je to také důvodem, proč má bílou barvu.

Vlastnosti bílého kratomu

Bílý kratom je známý svými energizujícími účinky. Mnoho uživatelů ho používá jako alternativu ke kávě pro zvýšení energie a koncentrace.

Zelený kratom

Zelený kratom je další z oblíbených druhů kratomu. Je sklizen, když je rostlina v polovině svého zrání, což mu dává jeho charakteristickou zelenou barvu.

Vlastnosti zeleného kratomu

Zelený kratom je známý svými vyváženými účinky. Má mírně stimulující účinky, ale také pomáhá sběratelům relaxovat a uvolnit se.

Červený kratom

Červený kratom je nejzralejší z druhů kratomu. Je sklizen, když je rostlina plně zralá, což mu dává jeho charakteristickou červenou barvu.

Vlastnosti červeného kratomu

Červený kratom je oblíbený pro své relaxační a analgetické účinky. Je často používán k ulevě od bolesti a podporuje hluboký spánek.

Ať už hledáte energii, relaxaci nebo něco mezi tím, existuje druh kratomu, který vyhovuje vašim potřebám. Bílý, zelený a červený kratom nabízejí širokou škálu účinků, které mohou pomoci zlepšit váš den. Nezapomeňte vždy konzultovat své rozhodnutí o použití kratomu s odborníkem.

 

V jaké podobě můžete zakoupit kratom?

Na stránkách ifeel.cz můžete zakoupit kratom ve 3 kategoriích a to jsou: kratomové tablety, kratom v kapslích a ta nejpopulárnější forma je kratom v prášku.

Kratom Tablety

Kratom tablety jsou jednou z nejpopulárnějších forem kratomu. Jsou snadno dávkovatelné a jednoduše skladovatelné, a proto jsou výborným pomocníkem na cestách. Tablety jsou také ideální pro ty, kteří nemají rádi chuť kratomu.

Kratom Prášek

Kratom prášek je nejčistší a nejvíce koncentrovanou formou kratomu. Tato forma kratomu je nejpopulárnější, a to proto, že již tradiční Indonésané používali kratomový nápoj k šamanským obřadům, k práci v těžkých podmínkách, apod...

Kratom Kapsle

Kratom kapsle jsou další oblíbenou volbou. Kapsle obsahují předem dávkovaný prášek, což je pohodlné a eliminuje potřebu měření. Kapsle jsou také snadno přenosné a diskrétní, což je ideální pro uživatele, kteří jsou často na cestách.

 

Bez ohledu na to, kterou formu kratomu si vyberete, je důležité pamatovat na to, že vždy byste měli začít s mírou a postupně ji zvyšovat podle svých potřeb. Vždy se ujistěte, že nakupujete kratom od důvěryhodného prodejce, jako je ifeel, aby jste byli jisti jeho kvalitou a čistotou.

Dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) (č.1924/2006) nesmíme u jednotlivých produktů psát informace o účincích a užívání Kratomu, proto veškeré informace o vlastnostech Kratomu a jeho užívání uvádíme pouze pro zajímavost.

 

Ifeel

Zpět do obchodu
Vraťte se k nám! ... ...